superhry online

Ty nejlepší online hry na internetu

Lego Teenage Mutant Ninja Turtles

Kdo by v dnešní době neznal Leonarda, Donatela, Michalangela a Rafaela! Ano, Želvy Ninja jsou jedněmi z nejznámějších hrdinných postaviček, a tak není divu, že existuje také spousta online her, které se jimi inspirovaly. Jednou z těchto her je akční pecka s názvem Lego Teenage Mutant Ninja Turtles ještě navíc zasazená do Lego světa.

Jedná se o klasickou akční hrou, kdy budete se svým želvákem procházet Manhatten, tedy místo kde želvy vyrůstaly, a ničit jednoho padoucha za druhý. Hra se ovládá klasicky pomocí šipek. Pomocí mezerníku útočíte.

Pokračovat ve čtení

Vložil Lego hry | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Winx Club Layla

Layla je jednou z členek vílího spolku Winx, který můžeme znát z oblíbeného animovaného seriálu Winx Club. Layla se chystá na rande se svým vysněným klukem a tak chce přirozeně vypadat co nejlépe. Už vyzkoušela spousty kombinací ze svého šatníku, avšak stále si není jistá tím, co si obleče.

Proto po vás chce, abyste jí s výběrem pomohli. Jedná se tedy o klasickou oblékačku, ve které budete vybírat šaty, boty, vílí křídla a další doplňky, jako náhrdelníky a tak podobně. Layle můžete změnit také střih a barvu vlasů, aby jí ladily k oblečení.

Pokračovat ve čtení

Vložil Winx hry | Štítek , , , | Zanechat komentář

Totally Spies oblíkačka

Totally Spies jsou špionkami ze stejnojmenného oblíbeného amerického seriálu, který běžel například na dětské stanici Jetix. Pokud jste měli tento seriál rádi, tak si můžete vyzkoušet výbornou oblékací hru s názvem Totally Spies oblíkačka, ve které se setkáte se všemi třemi hlavními aktérkami –  Sam, Clover a Alex.

Děvčata můžete obléci, jak jen budete chtít. Můžete jim dát jejich klasickou pracovní uniformu, můžete je obléct sportovně nebo třeba na nějakou slavnostní událost. Je to zkrátka jen na vás. Výběr z oblečení a dalších doplňků je skutečné veliký.

Pokračovat ve čtení

Vložil Super hry pro dívky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Combat Tournament

Combat Tournament je vynikající a propracovanou online hrou pro všechny milovníky akčních her, ve kterých stojí muž proti muži. Na začátku hry si můžete vybrat, jestli budete bojovat hned v klasické aréně nebo se vydáte na dobrodružnou misi s příběhem.

Hra je pro více hráčů, takže si ji můžete zahrát třeba se svým kamarádem a tak podobně. Postavička se ovládá klasicky pomocí šipek. Dále pomocí klávesy A útočíte a pomocí klávesy W používáte speciální útoky, které se budete během hry učit. Můžete si vybrat, za jakou postavičku budete hrát, přičemž postupně odemykáte další a další.

Pokračovat ve čtení

Vložil Hry pro 2 hráče | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Route Z

Route Z je vynikající survival zombie hrou, která vás určitě dostane.

Ve hře usednete za volat svého opancéřovaného vozidla, se kterým se vydáte na dlouhou silnici plnou zombie a překážek.

Vaším hlavním cílem je na silnici srazit co možná největší počet zombies, vyhýbat se různým překážkám, jako třeba vrakům a tak podobně, a sbírat peníze.

Za našetřené finance si pak můžete vaše vozidlo různě vylepšovat, kupovat nové modely nebo dokonce zbraně, se kterými bude cílená likvidace zombies mnohem jednodušší a účinnější. Hra se ovládá klasicky pouze pomocí šipek. Ke hraní je potřeba mít nainstalovaný doplněk Unity 3D.

Pokračovat ve čtení

Vložil Zombie hry | Štítek , , , | Zanechat komentář

Lego Legends of Chima Speedorz

Lego Legends of Chima Speedorz je skvělou a propracovanou závodní 3D hrou, která vás zavede do tajemného a nebezpečného světa plného překvapení. Na začátku hry si vyberete svoji Lego postavičku, se kterou usednete za za vozidlo.

Tratí je ve hře opravdu veliké množství, přičemž se stále mění. Jak budete postupovat hrou, tak jsou tratě samozřejmě čím dál víc těžší. Vaším hlavním cílem je zajet na trati lepší čas než váš nepřítel. Jestliže svého protivníka porazíte, tak si můžete vzít některé části jeho těla, koupit lepší kluzák a tak podobně.

Pokračovat ve čtení

Vložil Lego hry | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Lego Star Wars The New Yoda Chronic

Lego Star Wars The New Yoda Chronic je online hrou, která potěší určitě všechny fanoušky epické ságy Star Wars. Na začátku hry si můžete vybrat jestli budete hrát za temnou nebo za světlou stranu síly. Jakmile si vyberete, tak na vás čeká několik prvních misí, ze kterých si můžete vybrat.

Je jednou, do které se pustíte jako první, stejně je nakonec budete muset splnit všechny. V misích budete ovládat buď panáčka na jeho cestě nebo třeba také vesmírné lodě ve velikých vesmírných bojích. Hra se ovládá klasicky pomocí šipek, přičemž mezerník je interaktivní tlačítko.

Pokračovat ve čtení

Vložil Lego hry | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Winx Club Flora

Flora je jednou z víl ze spolu Winx podle oblíbeného animovaného seriálu Winx Club. Na škole, kam chodí tyto magické bytosti, se chystá veliká školní slavnost. Flora však absolutně neví, co si má na sebe obléci.

Ve svém šatníku má totiž takové množství věcí, že prostě neví, co vybrat. Po vás tedy chce, abyste jí s výběrem pomohli, a udělali z ní pravou královnu večírku. Na výběr máte z množství krásných šatů, topíků, sukýnek a dalších doplňků, jako třeba náhrdelník, náušnice, kabelka a tak podobně. Nezapomeňte ani na charakteristické vílí křídla.

Pokračovat ve čtení

Vložil Winx hry | Štítek , , , | Zanechat komentář

Rock Star Musa

Musa je jednou z vílích postaviček oblíbeného animovaného seriálu Winx Club. Musa má strašně ráda hudbu a chtěla by se stát celosvětově známou rockovou hvězdou. V současné chvíli se chystá na focení na obálku prestižního hudebního magazínu a chce na něm vypadat co nejlépe.

Proto požádá o pomoc vás, abyste jí pomohli s výběrem oblečení. Šatník má Musa naštěstí opravdu veliký, takže nebude problém vybrat něco krásného. Je zde množství různých šatů, sukýnek, topíků a dalších doplňků, jako třeba kytara a tak podobně. Jako bonus můžete zvolit také vzhled magazínu. Pokračovat ve čtení

Vložil Winx hry | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Age of Speed

Age of Speed je vynikající závodní hrou, ve které si můžete prověřit vaše řidičské schopnosti. První věcí, která vás na hře zaujme, je její propracovaná 3D grafika, takže máte opravdu pocit, jako kdyby jste seděli ve svém vozidle.

Prostřední hry je poněkud netradiční, protože dráha, na které budete závodit, se nachází na obloze. Na začátku hry si můžete vybrat své oblíbené závodní vozidlo a vydat se na trať. Na výběr máte celkově ze čtyř vozidel, přičemž každé vyniká jinými jízdními vlastnostmi. Ukážete svým soupeřům, s kým mají tu čest? Hra se ovládá klasicky pomocí šipek.

Hru si můžete zahrát kliknutím SEM.

Vložil Hry pro kluky | Štítek , , , | Zanechat komentář